Kierownik Działu Logistyki i Zakupów

POLAQUA Sp. z o.o.

  • Bunkrowa 1, Świnoujście
    Świnoujście, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Bunkrowa 1

Świnoujście

Twój zakres obowiązków

  • organizacja całego procesu zakupu materiałów na potrzeby budowy w tym tworzenie baz dostawców i podwykonawców oraz udział w procesie ich wyboru i kontraktacji;

  • nadzór nad procesem negocjacji warunków umów zawieranych z dostawcami oraz podwykonawcami;

  • zapewnienia właściwej logistyki dostaw oraz kosztowej optymalizacji wykorzystania sprzętu i transportu - współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Kierownikami Sekcji w tym zakresie;

  • monitorowanie stanów magazynowych oraz tworzenie Bazy Danych magazynu budowy.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe na kierunku logistyka lub budownictwo;

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe bezpośrednio przy realizacji projektów z zakresu infrastruktury drogowej;

  • umiejętność precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania;

  • dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu;

  • orientacja na cele oraz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;

  • wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności.

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający staż pracy, doświadczenie oraz posiadane umiejętności i kwalifikacje;

  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;

  • niezbędne narzędzia do pracy;

  • pracę w zespole specjalistów z branży;

  • pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

POLAQUA działa na rynku budowlanym od ponad 30 lat i należy do czołówki generalnych wykonawców realizujących kompleksowe zlecenia na terenie całego kraju. Nasz profil działalności oferuje szeroki wachlarz usług i rozwiązań z zakresu budownictwa infrastrukturalnego oraz inżynierii środowiska. POLAQUA należy do hiszpańskiej spółki DRAGADOS S.A. z siedzibą w Madrycie, która wchodzi w skład Grupy ACS (Actividades de Construcción y Servicios S.A.), tj. globalnego lidera wśród firm budowlanych i inżynieryjnych, realizującego inwestycje na wszystkich kontynentach. Dołączenie do Grupy ACS otworzyło przed nami nowe możliwości rozwoju, oferując niezastąpione źródła wiedzy technicznej.

Przewiń do profilu firmy