Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Logistyki i Zaopatrzenia

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 13.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma handlowa z ogólnopolską siecią magazynów poszukuje do Centrali w Warszawie kandydatów na stanowisko:

    KIEROWNIK DZIAŁU LOGISTYKI I ZAOPATRZENIA

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    OU/LO/1658

    Obowiązki na stanowisku:

    • Zarządzanie, organizowanie i koordynowanie pracy działu zaopatrzenia
    • Efektywna realizacja polityki zakupów w firmie
    • Zapewnienie ciągłości dostaw oraz optymalnych poziomów zapasów magazynowych
    • Bieżące monitorowanie zapasów oraz rotacji w magazynach firmy
    • Obsługa strategicznych dostawców
    • Optymalizacja dostaw i transportu bezpośrednio od dostawców oraz pomiędzy magazynami firmy
    • Współpraca z dostawcami w zakresie kontroli ustalonych warunków współpracy
    Od Kandydatów oczekujemy:
    • Wykształcenia wyższego o profilu logistycznym lub ekonomicznym
    • Znajomości procesów w obszarze obsługi łańcucha dostaw
    • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy w logistyce oraz doświadczenia w zarządzaniu działem logistyki / zarządzania zapasami
    • Doświadczenia w prognozowaniu i planowaniu zapasów
    • Praktycznej znajomości pakietu typu MS Office oraz systemów informatycznych klasy ERP w obszarze zarządzania zakupami oraz zapasami
    • Znajomości języka angielskiego
    • Zdolności analitycznych, samodzielności, kreatywności i inicjatywy w działaniu

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania zależny od wyników
    • Pracę w dużej i stabilnej organizacji z ciekawymi perspektywami rozwojowymi
    • Możliwość rozwoju w profesjonalnym środowisku biznesowym z nowoczesnymi systemami IT
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.