Oferta pracy

Kierownik działu logistyki

Multiserwis Sp. z o.o.

  • Krapkowice

    Krapkowice, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór oraz dbanie o efektywność procesów logistycznych

  • Redukcja kosztów floty

  • Zarządzanie flotą samochodową i środkami trwałymi przedsiębiorstwa

  • Współpraca z firmami leasingowymi oraz utrzymywanie długofalowych kontaktów z kontrahentami

  • Realizacja bieżących zamówień transportowych pod względem ilościowym i terminowym

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników i współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku w dziale logistycznym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 lub wyższym

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne)

  • Znajomość systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne

  • Umiejętność zarządzania i dobrej organizacji pracy zespołu

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę

  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych – Multibenefity

  • Premię roczną opartą o system realizacji celów

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW

  • Możliwość korzystania z bufetu serwującego śniadania

  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • Bufet serwujący śniadania

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

W pierwszym etapie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.