Kierownik Działu Logistyki

  • Krapkowice, opolskie
  • Kierownik
  • 23.10.2018
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 22.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Multiserwis Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z ponad 27 letnim doświadczeniem na rynku krajowym jak i zagranicznym, które realizuje projekty w zakresie izolacji przemysłowych i rusztowań  dla przemysłu oraz usług montażowych w budownictwie.

    Jesteśmy przedsiębiorstwem innowacyjnym, śmiało patrzącym w przyszłość. W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy:

    Miejsce pracy: Krapkowice

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór oraz dbałość o efektywność procesów logistycznych
    • Zarządzanie flotą samochodową i środkami trwałymi przedsiębiorstwa
    • Nadzorowanie i koordynowanie współpracy z przewoźnikami
    • Umiejętność współpracy z firmami leasingowymi
    • Odpowiedzialność za realizację bieżących zamówień transportowych pod względem ilościowym i terminowym
    • Nadzorowanie przygotowania rozliczeń w zakresie realizacji usług transportowych
    • Optymalizacja usług logistycznych
    • Zarządzanie zespołem podległych pracowników i współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie logistyczne w zakresie zarządzania flotą i środkami trwałymi
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej C1
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikacyjne i analityczne
    • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników
    • Bardzo dobra orientacja w trendach dotyczących wspomagania procesów logistycznych
      przez narzędzia IT

    Proponujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie ugruntowanej pozycji na rynku
    • Uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach
    • Wykorzystywanie znajomości języka obcego w codziennej pracy
    • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
    • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu
    • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Multiserwis Sp. z o.o. (ul. Prudnicka 40 47-300 Krapkowice) w celu przeprowadzania rekrutacji ciągłej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania, modyfikowania, uzupełniania, usuwania i przeglądania oraz odwołania przekazanej przeze mnie zgody. Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.