Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Logistyki

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 28.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • Organizacja, planowanie oraz kontrolowanie działań w zakresie łańcucha dostaw: obsługa klienta, administracja produkcji, zakupy, magazyn, transport
    • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami w celu koordynacji działań związanych z zapewnieniem surowców i materiałów niezbędnych w procesie produkcyjnym - zapewnienie ciągłości dostaw komponentów (przygotowywanie i obsługa zamówień na surowce, nadzór nad  zgodnością i terminowością dostaw)
    • Nadzór nad magazynami oraz przepływem materiału wewnątrz fabryki
    • Optymalizacja gospodarki magazynowej oraz nadzór nad procesami inwentaryzacji
    • Zarządzanie procesem wysyłek towaru i kontakt z klientem w ramach codziennej obsługi zamówień i reklamacji logistycznych
    • Utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z dostawcami towarów i usług, negocjacje warunków
    • Zarządzanie i kierowanie podległym zespołem pracowników (Magazyn Surowców i Produktów Gotowych, Zakupy, Obsługa Klienta i Planowanie Produkcji)
    • Tworzenie procedur i instrukcji związanych z pracą podległego działu
    • Optymalizacja kosztów logistycznych
    • Zapewnienie bezpieczeństwa w podległych działach oraz nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących procedur i standardów
    • Identyfikacja kluczowych wskaźników efektywności dla każdego z procesów łańcucha dostaw – wdrażanie, przygotowywanie i kontrola wskaźników KPI

    Wymagania wobec kandydatów:

    • Wykształcenie wyższe
    • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • Znajomość j. francuskiego będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel na poziomie zaawansowanym
    • Umiejętność zarządzania priorytetami
    • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne

    Firma oferuje:

    • Pracę w międzynarodowej, energicznie rozwijającej się firmie
    • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym środowisku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Bogaty pakiet socjalny
    • Wyjazdy służbowe

    Zainteresowane osoby proszone są o dostarczenie CV za pomocą przycisku APLIKUJ