Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik działu logistyki

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 01.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polską firmą farmaceutyczną działającą od 2005 r. Leki AXXON przez wiele lat stosowania zyskały zaufanie lekarzy specjalistów i pacjentów dzięki wysokiej jakości, o którą dbamy od pierwszych etapów produkcji. Rozwój firmy oparty jest o wprowadzanie każdego roku nowych preparatów z zakresu dermatologii, ginekologii, urologii, psychiatrii i neurologii oraz medycyny rodzinnej. Dzięki nowocześnie wyposażonym laboratoriom AXXON, wykwalifikowany zespół działu R&D opracowuje receptury nowych formulacji.

    Opis stanowiska:

    • Analiza dostępności i planowanie terminu dostaw leków (dostawcy krajowi i zagraniczni)
    • Optymalizacja stanów magazynowych
    • Współpraca z dostawcami, hurtowniami farmaceutycznymi, aptekami
    • Przygotowanie zamówień oraz kontrola ich realizacji
    • Nadzór na obiegiem dokumentacji magazynowo – handlowej
    • Współpraca z działem sprzedaży
    • Kontrola jakości procesów

    Oczekujemy:

    • Dobrej organizacji pracy, samodzielności i skrupulatności
    • Doświadczenia w dziale logistyki firmy farmaceutycznej
    • Dobrej znajomości MS Office
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość CRM FarmaProm, systemów ERP
    • Dobrej znajomości języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Dofinansowanie karty multisport
    • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej
    • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.