Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Logistyki

Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wodna 3, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.

Wodna 3

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad kilkuosobowym zespołem,

  • współudział w tworzeniu planów produkcyjnych oraz kontrola ich realizacji,

  • kontrola stanów magazynowych oraz zamówień materiałów,

  • nadzór organizacji wysyłek i przygotowywania dokumentacji,

  • kontrola i planowanie oraz wdrażanie procesów optymalizujących produkcję i logistykę w przedsiębiorstwie,

  • inicjowanie działań zmierzających do optymalizacji poziomu zapasów,

  • raportowanie wyników,

  • kontakt z działami logistyki i magazynami zakładów produkcyjnych Grupy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunkach logistyka, zarządzanie produkcją bądź pokrewne,

  • Co najmniej 2- letnie doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw (planowanie produkcji, zakupy),

  • język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • znajomość nowoczesnych metod organizacji procesów logistycznych,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excela,

  • wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie zarządzania podległym personelem,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • zaangażowanie, samodzielność i elastyczność.

Mile widziane

  • język niemiecki,

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej na stanowisku starszy specjalista lub kierownik ds. logistyki w branży motoryzacyjnej.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie na dobrym rynkowym poziomie,

  • niezbędne szkolenia,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy prężenie rozwijająca się spółką-córką austriackiego przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej.

W związku z realizacją kolejnych projektów aktualnie poszukujemy kandydatów gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Kierownik logistyki

Przewiń do profilu firmy