Oferta pracy

kierownik działu logistyki

Investa Sp. z o.o.

Zastawna 27

Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

Będziesz zarządzać kilkuosobowym zespołem specjalistów, a do Twoich zadań należeć będzie przede wszystkim:

- kreowanie i wdrażanie rozwiązań logistycznych, które wspierają biznes Investy,

- terminowa realizacja wysyłek,

- zarządzanie współpracą z dostawcami usług dla logistyki oraz negocjacje warunków

współpracy

Nasze wymagania

W zespole, którym będziesz zarządzać cenimy elastyczność i przedsiębiorczość. Spełnisz się w pracy z nami, jeżeli:

- chcesz mieć poczucie wpływu i pewność, że Twoje zadania przekładają się na zarabianie pieniędzy,

- masz żyłkę dobrego i rzetelnego organizatora,

- potrafisz sprawnie i szybko podejmować decyzje,

- do działania nakręca Cię atmosfera pracy, w której nie ma miejsca na nudę.

To oferujemy

  • współpracę w pełnym pasji zespole,

  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia,

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • liczne benefity tj. opieka medyczna, karty sportowe, dofinansowanie do wczasów i świąt, dodatkowe ubezpieczenie na życie itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

Dla Investy ważni są ludzie, efektywne procesy i ciągłe doskonalenie. Od ponad 30 lat jesteśmy zorientowani na rezultat oraz dajemy naszym pracownikom poczucie komfortu pracy, bezpieczeństwa i możliwości rozwoju. Zatrudniamy > 600 osób w aż 6 oddziałach firmy w: Pruszczu Gdańskim, Strykowie, Olsztynie, Mosznej - Parceli, Sosnowcu, Wrocławiu

i Luboniu.

Cenimy przyjazną atmosferę w pracy, dlatego wspólnie ją budujemy. Mamy poczucie wpływu na działanie firmy i wiemy, że każdy z nas stoi częściowo za jej sukcesem.

Jeśli rozpoczniesz współpracę z nami –zostaniesz na wiele lat, bo „stale z pasją” to nie tylko misja naszej firmy, ale także podejście do pracy.

Przewiń do profilu firmy