Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Logistyki

JARMEX sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Potkanowska 50, Radom
    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

JARMEX sp. z o.o. sp.k.

Potkanowska 50

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie i organizacja pracy w obszarze logistyki, planowania oraz magazynu

  • Nadzorowanie procesami zakupu materiałów, planowania produkcji oraz zamówień do klienta i do dostawców

  • Dbanie o kontakt z dostawcami w celu utrzymania dobrych relacji

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Efektywne planowanie i zarządzanie przestrzenią magazynową

  • Odpowiedzialność za stany magazynowe, ich kontrola oraz bieżące i okresowe inwentaryzacje

  • Dbanie o terminowy przepływ towarów

  • Monitoring wskaźników związanych z łańcuchem dostaw

  • Analiza raportów i prognoz oraz weryfikacja planu zamówień do dostawców

  • Współpraca z innymi działami w celu utrzymania terminowości zamówień

  • Nadzór nad realizacją założonych celów

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność podejmowania decyzji, pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość programu SIMPLE – mile widziana

  • Doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem

  • Doświadczenie w optymalizowaniu procesów logistyczno-magazynowych

  • Pozytywne nastawienie i inicjatywę w poszukiwaniu nowych rozwiązań