Kierownik Działu Logistyki

Marie Brizard Wine & Spirits Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Marie Brizard Wine & Spirits Polska Sp. z o.o.

Krakowiaków 48

Starogard Gdański

Grupa Marie Brizard Wine & Spirits Polska – firma z ponad 250-letnią tradycją, producent win, wódek i napojów alkoholowych, właściciel m.in. takich marek jak Krupnik, Sobieski, William Peel, poszukuje na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • planowanie, zarządzanie i nadzorowanie procesów logistycznych w obszarze wyrobów gotowych oraz materiałów i surowców (magazynowanie, dostawy, przepływy międzymagazynowe),
  • koordynowanie codziennych działań mających na celu optymalizację zapasów i przepływ materiałów,
  • nadzór nad organizacja transportów Import / Eksport / Kraj
  • nadzór nad organizacja transportów multimodalnych i intermodalnych.
  • nadzór nad składem Podatkowym i Handlowym w trzech lokalizacjach.
  • weryfikacja zgodności reklamacji logistycznych.
  • analizowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze logistyki wewnętrznej, zewnętrznej i magazynowania oraz zaopatrzenia,
  • monitorowanie i utrzymywanie kluczowych wskaźników efektywności,
  • nadzorowanie operacji magazynowych w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi dostaw do klientów,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • zarządzanie powierzonym budżetem oraz optymalizacja kosztów.

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum 3-5 lat doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjne oraz doświadczenia w zakresie logistyki eksportowej i importowej,
  • doświadczenie w zarządzaniu magazynem surowców oraz magazynem produktu gotowego (w tym znajomości technik zarządzania zapasami),
  • znajomość obsługi systemu SAP, a także zaawansowana znajomość pakietu MS Office w szczególności programu Excel,
  • znajomość przepisów prawa celnego VAT, Cło w Eksport/Import,
  • znajomość regulacji prawnych w zakresie przewozu towarów,
  • znajomość przepisów celnych dot. przemieszczania artykułów w zawieszonej akcyzie,
  • wiedza w zakresie zezwoleń na obrót hurtowy napojami alkoholowymi,
  • weryfikacja dozwolonych ubytków wynikających z Ustaw w podległych obszarach
  • doświadczenie w współpracy z Urzędami Celno-Skarbowymi.
  • znajomość HACCP
  • znajomość zasad i narzędzi Lean Manufacturing,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • nastawienie na ciągłe doskonalenie procesów planowania,
  • umiejętność zarządzania zespołem w oparciu o cele i kluczowe wskaźniki efektywności.

Oferujemy

  • samodzielną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku
  • gruntowne wdrożenie
  • kulturę przyjazną Pracownikowi, opartą o współpracę, szacunek, nastawienie na rezultat, nastawienie na klienta
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet benefitów

Aplikacje wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy składać za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy