Oferta pracy

Kierownik działu Logistyki (Store Logistic Manager)

IKEA Retail, LublinO firmie

Rekrutacja zdalna

IKEA Retail, Lublin

Aleja Spółdzielczości Pracy 86

Lublin

KIEROWNIK DZIAŁU LOGISTYKI (STORE LOGISTIC MANAGER), IKEA RETAIL, LUBLIN

W IKEA szukamy ludzi, nie CV. Wierzymy, że podzielamy wartości, którymi kierujesz się na co dzień. To, że patrzysz na świat inaczej niż większość osób jest ważniejsze od Twojego dotychczasowego doświadczenia.

O Tobie:

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie managerskie w dużej firmie z obszaru logistyki, przepływu towarów i łańcucha dostaw (lub na magazynie wysokiego składowania z szybko rotującym volumenem produktów - mile widziane),
  • masz silne zdolności przywódcze i doświadczenie w prowadzeniu oraz rozwoju zespołów w obszarze sprzedaży detalicznej / komercyjnej lub logistyki,
  • masz doświadczenie w pracy z budżetami, kosztami i kluczowymi wskaźnikami wydajności oraz praktyczną umiejętność ich wykorzystania do planowania, monitorowania i kierowania zadaniami,
  • potrafisz odnaleźć się w dynamicznym środowisku pracy oraz posiadasz silne umiejętności analityczne i komunikacyjne,
  • myślisz nieszablonowo, co pozwala Ci patrzeć na biznes z różnych perspektyw,
  • umiesz współpracować z wieloma działami oraz w zróżnicowanym zespole w celu zapewnienia najwyższej jakości procesów,
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i w piśmie,
  • sprawnie pracujesz korzystając z programów pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,
  • posiadasz aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - mile widziane,
  • posiadasz doświadczenie w optymalizowaniu procesów (np. proces LEAN) – mile widziane,
  • masz elastyczne podejście do godzin pracy, jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.

O stanowisku: Jako Kierownik działu Logistyki będziesz odpowiedzialny/a za zapewnienie najwyższej jakości procesów logistycznych w sklepie IKEA Lublin. Będziesz liderem i partnerem dla zespołu działu przepływu towaru oraz będziesz współpracować także z innymi funkcjami, m.in. sprzedaż, w celu przewidywania zmian, planowania strategii dostępności towaru, aby finalnie sklep mógł zapewnić pozytywne doświadczenia klientów.

Główne zadania:

  • zapewnienie najwyższej jakości procesów logistycznych w sklepie IKEA, poprzez planowanie strategii i optymalizację procesu przepływu towarów wraz z zespołem, aby osiągnąć cele jakościowe i ilościowe,
  • aktywny udział w tworzeniu biznes planu sklepu i przekształcanie celów strategicznych w jasne działania logistyczne w obszarze przepływu towarów oraz wdrażanie tych działań,
  • bezpośrednia współpraca z działami logistyki i sprzedaży sklepu IKEA w celu wspólnego poszukiwania, projektowania i wdrożenia nowych rozwiązań i najlepszych praktyk odpowiadających na potrzeby naszych klientów,
  • monitorowanie zaopatrzenia w sklepach IKEA oraz gotowość do podjęcia szybkich działań optymalizacyjnych,
  • przyczynianie się do minimalizacji kosztów logistycznych w magazynie (wyłapywanie potencjalnych oszczędności),
  • prowadzenie i rozwijanie zespołu na pełnych pasji specjalistów oraz przyszłych managerów zgodnie z ich indywidualnymi umiejętnościami i doświadczeniem,
  • aktywna współpraca w wielofunkcyjnych zespołach, aby zmaksymalizować możliwości sprzedaży wielokanałowej,
  • budowanie klimatu otwartości i współpracy w organizacji, w tym bycie wzorem do naśladowania w zakresie wartości IKEA, w szczególności poprzez sposób komunikacji, angażowanie i dawanie odpowiedzialności współpracownikom.

Chcemy:

  • abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,
  • abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
  • doceniać Twoje osiągnięcia,
  • dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.

W związku z tym, że to stanowisko wymaga określonych kompetencji, prosimy załącz do Twojej aplikacji dowolny plik, w którym przedstawisz nam swoje doświadczenie.

Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Grupa IKEA jest światowym liderem w urządzaniu domu. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Naszą wizją jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy