Oferta pracy

Kierownik Działu Logistyki / Supply Chain Manager

Sysmex Polska Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 176

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie, nadzór i organizacja pracy Działu Logistyki w zakresie: obsługi zamówień Klientów i dystrybucji towarów (from order to invoice); planowania popytu (S&OP) i realizacji zakupów oraz dostaw towarów (analizatory, odczynniki, części zamienne); zarządzania zapasami i wartością magazynu; zarządzania danymi podstawowymi (master data) w systemie SAP; wprowadzania umów oraz ofert handlowych do systemu SAP

  • budowanie relacji oraz negocjowanie umów handlowych z dostawcami

  • opracowywanie i kontrola budżetu logistyki

  • przygotowywanie i nadzór nad procesami inwentaryzacyjnymi

  • prowadzenie regularnych szkoleń wewnętrznych z zakresu obsługi systemu SAP

  • tworzenie i optymalizacja procesów wewnętrznych (SOP) związanych z zadaniami Działu Logistyki na rzecz Klientów zewnętrznych i wewnętrznych

  • obowiązki managerskie związane z zarządzaniem 7-osobowym zespołem

  • bieżąca współpraca z centralą firmy w Niemczech

Nasze wymagania

  • ukończone kierunkowe wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw

  • min. 10 lat doświadczenia w pracy w obszarze łańcucha dostaw, w tym min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem o podobnym rozmiarze

  • doświadczenie w pracy w dużej międzynarodowej organizacji o macierzowej strukturze

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • doskonała praktyczna znajomość pakietu MS Excel

  • doświadczenie w pracy z systemem SAP (znajomość SAP S/4 HANA będzie dodatkowym atutem)

  • wysokie umiejętności analityczne oraz komunikacyjne

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

  • interesującą pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie

  • możliwość współpracy międzynarodowej oraz rozwoju ścieżki kariery

  • atrakcyjny pakiet benefitów

  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, obowiązków oraz wyników pracy; system premii oraz dodatków do wynagrodzenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Sysmex Polska jest oddziałem japońskiego koncernu produkującego innowacyjny sprzęt diagnostyczny, znany i doceniamy na całym świecie. Jako firma zorientowana na Klientów, kładziemy ogromny nacisk na wysoką jakość naszego doradztwa i serwisu. Chcemy w ten sposób wnieść swój wkład w rozwój polskiej ochrony zdrowia.

Przewiń do profilu firmy