Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Logistyki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: KR/LOG

    Twoje zadania:

    Kierowanie działem logistyki, w tym:

    • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
    • Zapewnienie sprawnego i efektywnego funkcjonowania działu oraz ciągła poprawa i optymalizacja procesów
    • Organizacja łańcucha dostaw zapewniająca dostarczanie towarów na czas i w odpowiedniej ilości
    • Wdrażanie nowego systemu Streamsoft Verto
    • Śledzenie trendów w logistyce i ich analiza pod kątem wdrożenia w spółce (postawienie nacisku na automatyzację procesów)
    • Ścisła współpraca z dostawcami i proponowanie usprawnień na całej długości łańcucha dostaw
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji magazynowej
    • Koordynacja wdrażania nowych produktów

    Nasze oczekiwania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w tym zarządzanie zespołem)
    • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: logistyka, łańcuch dostaw lub ekonomia
    • Bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego
    • Praktyczna umiejętność wykorzystania MS Office (głównie Excel)
    • Umiejętność tworzenia rozwiązań opartych na potrzebach klientów wewnętrznych i zewnętrznych
    • Dobrze rozwinięte umiejętności negocjacji oraz budowania i rozwijania partnerskich relacji biznesowych
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (nastawienie na współpracę i efektywną komunikację)
    • Umiejętność organizacji pracy swojej i zespołu
    • Samodzielność i zdolność radzenia sobie z codziennymi obowiązkami wynikającymi z pełnionej roli
    • Znajomość programów Subiekt GT/streamsoft Verto – mile widziane

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o uznanej marce, nastawionej na rozwój pracowników
    • Ciekawą i dynamiczną pracę w Firmie, która nieustannie się rozwija i umacnia swoją pozycję na rynku
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

    CV i list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz.

    CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 10 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

    Przypominamy natomiast i z całą mocą podkreślamy, w odniesieniu do licznych oszustw i fałszywych ogłoszeń o pracę, że żaden pracodawca, na żadnym etapie rekrutacji nie wymaga żadnych opłat oraz kserokopii dowodu osobistego.