Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu logistyki

BOTIR.PL SP. Z O.O.

Wierzbowa 141a

Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i nadzór nad procesem przyjmowania towaru od dostawców i jego magazynowania

  • Dbanie o odpowiedni poziom stanów magazynowych

  • Bieżące monitorowanie dostaw

  • Planowanie, koordynacja i nadzór nad wszelkimi działaniami związanymi z wysyłką towaru

  • Organizowanie transportów zewnętrznych

  • Nadzór nad transportem własnym

  • Uzgadnianie cen z dostawcami i nadzór nad składaniem zamówień przez dział technologii

  • Monitorowanie stanu realizacji złożonych zamówień

  • Kontrola nad procesem wydawania towaru na produkcję

  • Optymalizacja procedur związanych z logistyką w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe związane z logistyką

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • Zdolności negocjacyjne

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Rozwinięte myślenie analityczne

  • Zdolność myślenia analitycznego

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Dokładność

To oferujemy

  • Umowa o prace

  • Narzędzia niezbędne do pracy : telefon, komputer

Jesteśmy wykonawcą fasad aluminiowo-szklanych oraz producentem stolarki aluminiowej o uznanej w Polsce marce.

Przewiń do profilu firmy