Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Marketingu i Usług

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.

  • Nakielska 3, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Nakielska 3

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem odpowiedzialnym za sprzedaż usług pogrzebowych – kierowanie zespołem ok. 20 osób;

  • Organizowanie, nadzór i kontrola działalności kilku punktów usług pogrzebowych i magazynu akcesoriów pogrzebowych;

  • Badanie i analizowanie rynku usług pogrzebowych, poszukiwanie możliwości poszerzania oferty firmy;

  • Dobór efektywnych form reklamy świadczonych usług;

  • Nadzór nad stroną internetową.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z handlem (sprzedażą) i marketingiem;

  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem;

  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów;

  • Wzorowa organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność;

  • Samodzielność, przedsiębiorczość i wysoka kultura osobista;

  • Prawo jazdy kat „B”.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej i dużym potencjale rozwojowym;

  • Pracę na samodzielnym stanowisku, o dużej swobodzie działania;

  • Umowę o pracę;

  • System motywacyjny wynagrodzeń;

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Firma świadcząca kompleksowe usługi pogrzebowe od 1945 roku

Przewiń do profilu firmy