Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Marketingu

Wood-Mizer Industries Sp. z o. o.

  • Koło

    Koło, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie strategii marketingowej przedsiębiorstwa, koordynowanie procesu jej wdrażania,

  • opracowywanie kampanii dotyczących wprowadzania nowych produktów na rynek oraz nadzór nad ich realizacją,

  • kontrolowanie realizacji działań marketingowych oraz ich efektywności (obszary e-commerce, targi, PR, digital marketing, photo/video),

  • nadzór nad organizacją targów, spotkań z klientami i przedstawicielami firmy Wood-Mizer,

  • nadzór nad dystrybucją materiałów promocyjnych, reklamowych i POS,

  • śledzenie najnowszych trendów branżowych, wdrażanie nowych rozwiązań marketingowych ułatwiających współpracę z przedstawicielami,

  • nadzór nad publikacjami PR na rynkach europejskich,

  • nadzór nad produkcją materiałów photo-video oraz produkcjami LIVE-video,

  • współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami w zakresie prowadzonych projektów marketingowych,

  • przygotowanie i monitorowanie budżetu dla Działu Marketingu,

  • koordynowanie działań związanych z organizacją wydarzeń firmowych dla klientów i przedstawicieli,

  • prowadzenie analiz rynku i opracowywanie wyników badań w celu określenia potrzeb klienta, rodzaju i znaczenia konkurencji,

  • zarządzanie pracą podległego zespołu specjalistów (około 10 osób).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Zarządzanie i Marketing, Ekonomia),

  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (duża organizacja działająca w skali międzynarodowej),

  • znajomość analiz rynkowych oraz technik badania,

  • wymagana znajomość zagadnień związanych z obszarami: e-commerce, digital marketing, photo/video, PR,

  • znajomość języka angielskiego (min. C1),

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • zdolności organizacyjne, umiejętność planowania i ustalania priorytetów.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • bogaty pakiet benefitów (karty przedpłacone z okazji świąt, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, zajęcia sportowe, preferencyjne pożyczki, dofinansowanie wypoczynku dzieci, pikniki rodzinne, spotkania integracyjne, nagrody jubileuszowe),

  • pakiet relokacyjny,

  • możliwość rozwoju zawodowego (program dofinansowania kształcenia, szkolenia i warsztaty, nauka języków obcych, możliwość uzyskania uprawnień),

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • bezpieczne i komfortowe warunki pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać za pomocą przycisku „aplikuj”.

Wood - Mizer Industries Sp. z o.o. jest firmą będąca wiodącym producentem traków taśmowych, brzeszczotów oraz innych urządzeń do obróbki drewna.

Przewiń do profilu firmy