Dyrektor Marketingu

Talenthouse HR AdvisoryO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Szukasz wyzwań i pracy w rozwijającej się organizacji? Chcesz dołączyć do polskiej firmy i wspierać rodzimy biznes w konkurencji z koncernami? Nie chcesz pracować w korporacji, ale lubisz porządek, europejskie standardy i dobre narzędzia pracy? Czujesz się na siłach wspierać firmę w budowaniu coraz silniejszej pozycji na rynku?

Pracodawcą jest firma z branży beauty, posiadająca własny e-commerce oraz sieć kilku drogerii stacjonarnych.

Cele i zadania:

  • Opracowywanie dalszej strategii rozwoju marki i komunikacji marketingowej, zarówno dla firmy jak i oferowanych linii produktowych.
  • Przygotowywanie planu działań zapewniających wdrażanie przyjętej strategii i jej późniejsza realizacja przy zaangażowaniu osobistym, dostawców zewnętrznych i kilkuosobowego zespołu marketingu.
  • Dalszy rozwój content marketingu – strategia, kreacja, dobór narzędzi i nadzór nad realizacją.
  • Monitoring i analiza efektywności podejmowanych działań marketingowych.
  • Dalszy rozwój i zarządzanie projektami CSR.
  • Monitorowanie światowych trendów i standardów w zakresie wsparcia sprzedaży on-line, promocji i reklamy kosmetyków, budowania relacji z klientami on-line; wdrażanie wybranych dobrych praktyk.
  • Kierowanie kilkuosobowym zespołem marketingu.
  • Wspieranie rozwoju firmy – udział w projektach, dbanie o relacje i efektywną współpracę z dostawcami usług i innymi działami, szczególnie z działem sprzedaży, zakupów i BOK.

Kluczowe oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale marketingu firmy lub w agencji.
  • Doświadczenie menedżerskie, poparte sukcesami w rozwoju zespołu.
  • Doświadczenie w branży beauty lub fashion.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Rozumienie mechanizmów, znajomość dobrych praktyk i nowych trendów w digital marketingu.
  • Specjalistyczna wiedza z obszaru komunikacji marketingowej, budowania marki, projektowania skutecznych kampanii reklamowych i promocyjnych oraz PR’owych.
  • Kreatywność.
  • Dobre umiejętności analityczne, łatwość pracy z danymi, wnioskowania i budowania rekomendacji.
  • Kompetencje liderskie i managerskie.
  • Umiejętność prowadzenia projektów, kierowania pracą zespołu oraz dostawców usług.
  • Umiejętność zarządzania zmianą.
  • Ukierunkowanie na cel.
  • Ukierunkowanie na efektywną pracę zespołową i konstruktywne rozwiązywanie problemów.
  • Inicjatywa i zaangażowanie.
  • Umiejętność podejmowania decyzji i brania odpowiedzialności.
  • Mile widziana ponadprzeciętna wiedza na temat kosmetyków, znajomość trendów w branży kosmetycznej, zarówno w sprzedaży jak i w produkcji.
  • Dbanie o ciągły rozwój swoich kompetencji.
  • Dyspozycyjność do pracy na pełny etat i 100% zaangażowania.
  • Mile widziana postawa bliska turkusowej organizacji, filozofii Kaizen oraz ekologii.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b.
  • Pracę w zespole ukierunkowanym na współpracę i osiąganie ambitnych celów.
  • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu oraz udziału w szkoleniach.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz rabat na zakupy w sklepie firmowym.
  • Wyjścia i imprezy integracyjne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy