Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Marketingu

Free Polska Sp. z o.o.O firmie

6 9669 800 brutto / mies.

Free Polska Sp. z o.o.

Dobrego Pasterza 13

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Znajomość i umiejętność działania w zakresie digital marketingu, social media, brandingu;

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy;

  • Odpowiedzialność za działania promocyjne/marketingowe marki;

  • Tworzenie i realizacja budżetu marketingowego;

  • Zarządzanie pracą Działu Marketingu

  • Koordynacja współpracy z agencjami marketingowymi, reklamowymi;

  • Analiza rynku oraz działań konkurencji;

  • Współpraca z innymi działami firmy;

  • Kreatywność w sposobach dotarcia do nowych klientów

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, w tym co najmniej 2 lata na stanowisku kierowniczym

  • Doświadczenie w samodzielnym kreowaniu strategii marketingowej,

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem marketingowym,

  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych,

  • Wysokiego poziomu kultury osobistej,

  • Samodyscypliny i zaangażowania

  • Dotrzymywania terminów realizacji zadań i pracy pod presją czasu;

  • Zdolności kreatywnego myślenia

  • Dobrej znajomości języka angielskiego,

  • Znajomości aplikacji wspomagających zarządzania projektami np. Asana, Trello

  • Znajomości oprogramowania systemu CRM np. Enova

  • Biegłej znajomości pakietu biurowego MS Office

  • Nadzór nad procesami magazynowymi dystrybucji materiałów reklamowych

  • Mile widziane doświadczenie marketingowe w branżach ściśle technicznych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie, oferującej produkty o rozpoznawalnej marce

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • Lekcje języka angielskiego z lektorem