Kierownik działu marketingu

Euphora Paese Sp. z o.o.

  • Wielicka 28, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wielicka 28

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu marketingowego i nadzór nad jego działaniami

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej

  • Rozwój marki oraz wprowadzanie nowych produktów na rynek

  • Ścisła współpraca z agencjami zewnętrznymi

  • Koordynowanie produkcji sesji zdjęciowych

  • Tworzenie media planów

  • Prowadzenie analiz rynku i opracowywanie wyników badań

  • Opracowywanie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

  • Planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym

  • Wdrażanie i rozwój działań promocyjnych, reklamowych i public relations

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Zarządzanie i Marketing, Ekonomia)

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 lata)

  • Znajomość rynku oraz technik jego badania

  • Bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok)

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z tworzeniem i wdrażaniem strategii marketingowej i wspierającej sprzedaż

  • Wysokie zdolności komunikacyjne

  • Kreatywność i otwartość na działania niestandardowe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Dobra organizacja pracy

  • Proaktywna postawa i nastawienie na realizację celów

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży kosmetycznej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o prace na cały etat z dynamicznie rozwijającą się marką

  • Pracę w przyjaznym, młodym i energicznym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz możliwość udziału w szkoleniach

  • Rabaty na produkty firmowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

PAESE jest polską marką produkującą kosmetyki o międzynarodowym zasięgu i wyznaczonym celem.

„Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości”

Aby nadal wypełniać tą misje przeprowadzamy rekrutację na stanowisko Kierownik ds. Marketingu w Krakowie.

Przewiń do profilu firmy