Kierownik Działu Marketingu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych działań są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. wielokrotnie przyznawany tytuł Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki i wiele innych. W 2012 roku Firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie - Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu. Więcej informacji na: https://farmona.pl/

    Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o poszukuje kandydatów na stanowisko:

    KIEROWNIK DZIAŁU MARKETINGU

    Miejsce pracy: Kraków
    NR REF: K/KDM/1118

    ZADANIA NA STANOWISKU:

    • Opracowanie strategii, poszukiwanie nowych konceptów produktowych i odpowiedzialność za rozwój oferty produktowej,
    • Koordynowanie procesu opracowywania koncepcji sprzedaży oraz przygotowywania ofert i prezentacji sprzedażowych,
    • Sporządzanie analiz strategicznych oraz rentowności,
    • Monitorowanie rynku, w tym śledzenie istniejących krajowych i światowych trendów oraz rekomendacje działań celem wykorzystanie nowych możliwości rynkowych,
    • Dbałość o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy
    • Współpraca z agencjami zewnętrznymi w ramach realizowanych projektów,
    • Przygotowanie budżetu i kontrola jego realizacji,
    • Przekładanie strategii na działania operacyjne, inicjowanie ich oraz egzekwowanie,
    • Zarządzanie zespołem i realizacją zadań wspierających sprzedaż i wzrost marek.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu działem marketingu w firmie z branży FMCG,
    • Duże doświadczenie w marketingu produktowym i wdrażaniu nowych wyrobów,
    • Doświadczenie we współpracy z mediami, agencjami reklamowymi, studiami graficznymi, domami badań marketingowych, drukarniami, producentami opakowań,
    • Praktyczna znajomość nowoczesnych narzędzi marketingowych,
    • Umiejętność tworzenia strategii oraz konceptów produktowych i pracy w oparciu o założony budżet i harmonogramy,
    • Sukcesy w budowaniu marki i portfolio produktowego firmy,
    • Zdolności analityczne i prezentacyjne,
    • Samodzielność, kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
    • Bardzo dobra organizacja pracy swojej i zespołu oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Znajomość trendów i zainteresowanie branżą kosmetyczną,
    • Znajomość pakietu Microsoft Office,
    • Wysoko rozwinięte zdolności myślenia strategicznego, planowania, przewidywania i organizowania oraz zdolności interpersonalne,
    • Dobra znajomość języka angielskiego.

    OFERUJEMY:

    • Interesującą i pełną wyzwań pracę, w firmie kosmetycznej, która stawia na rozwój poprzez odważne, nowoczesne i niesztampowe rozwiązania estetyczne,
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
    • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: “FARMONA Przyjazna Rodzinie”,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego w temacie zgłoszenia, oraz o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. U. z 2014 r. poz. 1662) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.