Oferta pracy

Kierownik Działu Marketingu

TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Od przeszło 60 lat jesteśmy producentem urządzeń elektronicznych dedykowanych dla sieci TV kablowej i indywidualnych instalacji RTV/SAT. Każdego dnia pracownicy TELKOM-TELMOR pracują i służą Klientom wg zasady:

Polska myśl techniczna – nowatorskie urządzenia.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy,
  • Opracowywanie i nadzór nad budżetem marketingowym,
  • Opracowywanie planów marketingowych i PR,
  • Koordynowanie i realizacja kampanii promocji sprzedaży oraz kampanii wizerunkowych,
  • Koordynacja kreacji i produkcji materiałów promocyjnych (materiały drukowane, reklama wizualna, materiały ekspozycyjne),
  • Nadzór nad współpracą z dostawcami zewnętrznymi (m.in. agencje reklamowe, agencje eventowe), oraz klientami,
  • Zarządzanie strukturą i treścią strony www i landing pages,
  • Obsługa kanałów marketingu online (newsletter, blog, youtube, facebook, linkedin),
  • Organizacja targów, konferencji i spotkań z Klientami,
  • Monitorowanie potrzeb Klientów i bieżących trendów w branży,
  • Analizowanie rynku i działań marketingowych konkurencji,
  • Planowanie i koordynowanie pracy działu marketingu,
  • Wsparcie Działu Sprzedaży,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz reprezentowanie jej na wydarzeniach branżowych.

Oczekiwania od kandydata:

  • Wykształcenie wyższe (marketing i zarządzanie, media relations, ekonomia),
  • Doświadczenie na równoległym/podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w koordynacji i prowadzeniu działań marketingowych,
  • Znajomość zagadnień z zakresu e-marketingu, Google Adwords, Google Analytics,
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz zespołu,
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Kreatywne myślenie i zaangażowanie,
  • Sumienność, terminowość,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość programów graficznych (Corel Draw i / lub Adobe Illustrator, Adobe InDesign).

Oferujemy:

  • Pracę w Firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej,
  • Możliwość wpływania na kształt biznesu i udział w kształtowaniu rozwoju branży,
  • Rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania,
  • Atmosferę sprzyjającą działaniu, wśród zaangażowanych i ambitnych ludzi z pasją.

Pisemne oferty prosimy składać:

- Dziale Kadr i Płac GZT TELKOM – TELMOR Sp. z o.o., 80-172 Gdańsk, ul. Schuberta 104,
- lub za pomocą przycisku aplikowania

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy