Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Marketingu

  • Poznań, Sierosław (pow. poznański), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nobless Polska

    Dystrybutor generalny wysokiej jakości podłóg poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Sierosław (pow. poznański)
    Numer referencyjny: MAR/06/2018

    Opis stanowiska:

    • tworzenie strategii marketingowej (promocja i reklama marek dostępnych w naszym portfolio)
    • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy
    • administrowanie treścią na stronach internetowych
    • prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
    • przygotowywanie materiałów reklamowych (katalogi, ulotki, plakaty itp.)
    • planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym
    • współpraca z agencjami kreatywnymi, grafikami, drukarniami
    • analiza działań marketingowych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, PR i reklama)
    • minimum 5 letnie doświadczenie w marketingu
    • znajomość języka angielskiego, niemieckiego
    • biegła obsługa komputera
    • biegłość w prowadzeniu kampanii e-marketingowych (m.in. Google Adwords, Youtube, FB Ads) i projektowaniu stron internetowych
    • dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • motywujący system wynagrodzeń
    • pracę w młodym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk APLIKUJ, w tytule wpisując numer referencyjny MAR/06/2018. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    UWAGA : Prosimy o dopisanie klauzuli w CV:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym"

    Jej brak lub brak równorzędnych oświadczeń spowoduje niemożność udziału Pana/Pani w procesie rekrutacji, jeśli w przekazanych dokumentach aplikacyjnych będą inne dane niż wskazane w art. 221 KP.

    W przypadku chęci uczestniczenia także w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych bez konieczności ponownego przesłania dokumentów aplikacyjnych prosimy umieścić klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym i ich zachowanie do celów przyszłych postępowań rekrutacyjnych.”