Oferta pracy

Kierownik Działu Marketingu

GTV Poland

  • Przejazdowa 21, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

GTV Poland

Przejazdowa 21

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie, wdrażanie i realizacja strategii marketingowej oraz brandingowej w nowoczesnych i tradycyjnych kanałach komunikacji;

  • Znajomość branży digital marketingu, znajomość najnowszych trendów w komunikacji social media, brandingu i strategii medialnej;

  • Odpowiedzialność za działania promocyjne/marketingowe marki;

  • Opracowywanie, wdrażanie oraz monitorowanie działań marketingowych nastawionych na generowanie celów sprzedażowych;

  • Tworzenie i realizacja budżetu marketingowego;

  • Zarządzanie pracą Działu Marketingu;

  • Koordynacja współpracy z agencjami marketingowymi, reklamowymi;

  • Analiza rynku oraz działań konkurencji;

  • Nadzorowanie i optymalizacja procesów e-commerce;

  • Tworzenie efektywnej strategii sprzedaży online oraz zarządzanie sklepem internetowym;

  • Aktualizowanie oferty produktowej, wdrażanie do sprzedaży najnowszych produktów;

  • Doświadczenie w organizacji dużych imprez firmowych, zarówno wewnętrznych, jak i dla kluczowych klientów;

  • Doświadczenie w organizacji targów w Polsce i za granicą.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w działach marketingu, w tym co najmniej 2 lata na stanowisku kierowniczym,

  • Doświadczenie w samodzielnym kreowaniu strategii marketingowej,

  • Doświadczenie w przeprowadzeniu w organizacji skutecznej transformacji cyfrowej marketingu,

  • Znajomość narzędzi Google Analytics, GMC, GTM, Google Ads, Hotjar,

  • Znajomość zagadnień z szeroko rozumianego SEO,

  • Znajomość źródeł pozyskiwania danych w kanałach digitalowych,

  • Doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu kampanii e-commerce,

  • Biegła obsługa pakietu Office, w szczególności MS Excel i Power Point,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

To oferujemy

  • Pełną wyzwań, ciekawą pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w formie umowy B2B (w zależności od preferencji);

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karnety sportowe, ubezpieczenie grupowe);

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Komfortowe warunki pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dojazd autobusem do pracy

GTV Poland

GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole.

Zatrudniamy blisko 300 specjalistów z całego świata. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy