Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Marketingu

BTI GUMKOWSKI SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Suchy Las (pow. poznański)

    Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej całej firmy oraz poszczególnych marek – wyznaczanie kierunków kreacji i komunikacji,

  • Tworzenie, planowanie oraz rozliczanie planu i budżetu marketingowego,

  • Odpowiedzialność za działania promocyjne / marketingowe firmy i poszczególnych marek,

  • Zarządzaniem pracą Działu Marketingu,

  • Koordynacja współpracy z agencjami marketingowymi / reklamowymi, itp.,

  • Bieżąca analiza rynku - identyfikacja potencjału i szans rozwoju, monitorowanie działań konkurencji,

  • Tworzenie rozwiązań bezpośrednio wspierających sprzedaż,

  • Współpraca z zarządem oraz kierownictwem poszczególnych działów w ramach rozwoju oferty oraz wprowadzenia nowych produktów na rynek,

  • Kreatywność w sposobie dotarcia do potencjalnych klientów,

  • Uruchamianie nowych obszarów marketingu w firmie,

  • Kreowanie wizerunku firmy oraz poszczególnych marek,

  • Stałe monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników podejmowanych działań.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w marketingu poparte sukcesami,

  • Znajomość narzędzi marketingowych,

  • Wykształcenie wyższe – preferowane z zakresu marketingu, zarządzania,

  • Umiejętność budowania strategii firmy na rynku, w tym kampanii promocyjnych,

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz zarządzania projektami,

  • Znajomość narzędzi umożliwiających badanie efektywności podejmowanych działań marketingowych,

  • Znajomość aktualnych trendów marketingowych,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, planowania, organizowania,

  • Umiejętność postrzegania firmy jako całości związanych ze sobą części. Zdolność ta jest kluczowa dla przeprowadzanych przez kierownika marketingu analiz finansowych i przede wszystkim dla łączenia celów marketingu z innymi celami firmy,

  • Kreatywność,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie uprzejmie prosimy o przesłanie wraz z CV listu motywacyjnego, w którym uargumentujesz chęć współpracy z naszą firmą.

Mile widziane

  • Znajomość branży OZE lub doświadczenie marketingowe w branżach technicznych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Szkolenia branżowe,

  • Niezbędne do pracy narzędzia (laptop, telefon),

  • Atrakcyjny system wynagradzania,

  • Ogromną swobodę działań i dużą decyzyjność przy wsparciu przełożonego,

  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz opieki medycznej,

  • Cykliczne imprezy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

BTI GUMKOWSKI Sp. z o.o. Sp.k. to firma produkcyjno-usługowa.

Dzięki doskonaleniu i innowacją chcemy stać się odpowiedzią na pytanie dręczące naszych klientów „kto może dla nas to wykonać?”. Organizacja, elastyczność i kompleksowość to filary naszej działalności pozwalające dostarczać najwyższej klasy produkty i rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu. Z nami możliwe jest wszystko!

Nowoczesna infrastruktura i park maszynowy umożliwia nam usługowe wykonywanie zamówień w ramach takich procesów jak cięcie laserowe blach i profili, gięcie blach, spawanie TIG/MIG, zgrzewanie, obróbka skrawaniem, galwanizacja, malowanie proszkowe, montaż i instalacje.

Nasze produkty marki KIPI sprzedawane są na całym świecie!

Firmę Bti Gumkowski Sp. z o.o. Sp.k. tworzą następujące marki: BTI Usługi, BTI Solar, BTI Instal, Kipi - palniki pelletowe.

Przewiń do profilu firmy