Oferta pracy

Kierownik Działu Marketingu

OPTeam SAO firmie

OPTeam SA

113

Tajęcina (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • współuczestnictwo w tworzeniu strategii marketingowej firmy oraz nadzór nad jej realizacją,

  • budowanie planu działań marketingowych firmy oraz jego realizacja,

  • tworzenie strategii komunikacji marketingowej do rożnych sektorów rynku i jej wdrażanie,

  • zarządzanie profilami firmowymi na social media oraz firmową stroną internetową,

  • opracowywanie i wprowadzane treści content marketingowych,

  • nadzór nad komunikacją wysyłaną na zewnątrz firmy, jak i wewnątrzfirmową,

  • nadzór nad tworzeniem materiałów marketingowych wspierających działy sprzedaży,

  • koordynacja organizacji konferencji, webinarów,

  • współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie pozyskiwania dofinansowania na działania marketingowe,

  • koordynacja i rozwój działań PR,

  • planowanie i prowadzenie działań zwiększających rozpoznawalność marki,

  • zarządzanie budżetem marketingowym,

  • bieżący monitoring tendencji marketingowych oraz analiza rynku i działań konkurencji,

  • analiza i raportowanie skuteczności prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane marketing/PR,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w budowaniu strategii marketingowej,

  • doświadczenie w tworzeniu kompleksowego planu działań marketingowych wspierających cele sprzedażowe i wizerunkowe,

  • doświadczenie w zarządzaniu budżetami marketingowymi,

  • znajomość narzędzi marketingowych, w tym zagadnień z zakresu marketingu internetowego,

  • otwartość na nowe trendy w marketingu,

  • umiejętności analityczne oraz znajomość narzędzi pakietu Office,

  • nastawienie na cel oraz skuteczność działania,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • komunikatywność i kreatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży IT

To oferujemy

Praca w OPTeam to szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Dołączając do nas, będziesz mieć okazje do ciągłego poszerzania swoich kompetencji – praktycznego zdobywania nowej wiedzy i nowych umiejętności, współpracując przy wielu ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektach. Zapewniamy komfortowe warunki pracy i dbamy o dobrą atmosferę w zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy dzień wolny na urodziny