Oferta pracy

Kierownik Działu Marketingu

MedicoverO firmie

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, planowanie i organizowanie pracy Działu Marketingu

  • Kreowanie i realizacja strategii marketingowej, której celem będzie zwiększenie udziału Medicover Sport i Medicover Dieta w rynku

  • Rozwój oferty produktowej, udział we wprowadzaniu produktów na rynek oraz analiza i rekomendacja zmian obecnego portfolio produktów

  • Planowanie i realizacja działań z zakresu komunikacji marketingowej (online oraz offline)

  • Opracowywanie budżetu i kontrola wydatków marketingowych

  • Analiza skuteczności prowadzonych działań i raportowanie wyników

  • Współpraca z grafikami, projektantami i agencjami reklamowymi

  • Bliska współpraca z Działem Sprzedaży oraz z Działem Partnerów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze komunikacji marketingowej i tworzeniu oferty produktowej

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie tworzenia i wdrażania skutecznych kampanii marketingowych

  • Doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Determinacja do działania, wysoki poziom uważności i skupienie na detalach

  • Myślenie strategiczne i postawa zorientowana na osiąganie celu

  • Doświadczenie i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w środowisku biznesowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe Medicover Sport) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • Pracę w rozwijającej się firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

Medicover

W Medicover Sport zawodowo dbamy o zdrowie, kondycję fizyczną i rekreację pracowników wielu firm. Dzięki nam użytkownicy mogą w wygodny sposób skorzystać z bazy ponad 4500 obiektów sportowych oraz wielu aktywności online. Jako firma stawiamy na holistyczne podejście do zdrowia i rozumiemy znaczenie aktywności fizycznej oraz rekreacji w skutecznej profilaktyce chorób. Dzięki temu Medicover Sport oferuje najlepszą receptę na zdrowe rozwiązania dla firm.

Przewiń do profilu firmy