Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Marketingu

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie strategii i polityki marketingowej w zakresie rozwoju usług lotniczych i pozalotniczych;

  • Zapewnienie polityki rozwoju usług i wsparcie promocyjne sprzedaży usług lotniczych i pozalotniczych;

  • Planowanie i realizowanie działalności promocyjnej;

  • Wyznaczanie narzędzi oraz kanałów komunikacji marketingowej w ramach realizowanych projektów;

  • Prowadzenie badań i analiz marketingowych;

  • Kontroling działalności marketingowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze marketingu, mediów, reklamy zarządzania, ekonomii, socjologii, PR, komunikacji;

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowiskach o podobnym zakresie obowiązków;

  • Minimum pół roku doświadczenia w zakresie kierowania jednorodnym funkcjonalnie zespołem;

  • Umiejętność zarządzania i organizacji pracy zespołu, dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na rozwój, nastawienie na wyniki i efektywności.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera w branży firm świadczących obsługę naziemną na rzecz pasażerów, linii lotniczych i usług pozalotniczych;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Liczne benefity socjalnie i kulturalne;

  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci Pracowników;

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”

- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.

- zarządza trzema portami lotniczymi - w Warszawie, Radomiu i Zielonej Górze.

- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 06.07.2021 r. za pomocą przycisku Aplikuj.