Oferta pracy

Kierownik Działu Marketingu

Multikino S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

Przywództwo i rozwój zespołu:

• Inspirowanie, motywowanie i szkolenie zespołu liczącego 5 osób,

• Wyznaczanie celów i monitorowanie postępów poszczególnych członków zespołu,

• Budowanie zespołu na podstawie doboru kompetencji i osobowości wymaganych do skutecznego wykonywania swoich ról,

• Efektywna współpraca z Członkami Zarządu i pracownikami innych zespołów.

Zarządzanie marką:

• Wdrażanie i realizowanie na terytorium Polski strategii marketingowej kaskadowanej od właściciela - Grupy Vue International,

• Tworzenie świadomości i rozpoznawalności marki,

• Budowanie pozytywnych relacji i przywiązania klientów oraz wpływanie na zachowania widzów w celu maksymalizowania frekwencji i przychodów.

Prognozowanie i raportowanie:

• Tworzenie rocznych budżetów oraz kwartalnych prognoz,

• Raportowanie w cyklu miesięcznym efektywności wydatków marketingowych,

• Tworzenie raportów z podsumowaniami zrealizowanych kampanii.

Marketing i komunikacja:

• Tworzenie planów marketingowych,

• Realizacja kampanii marketingowych,

• Wsparcie dla międzynarodowych kampanii Grupy Vue na terytorium Polski,

• Dobór i współpraca z dostawcami usług marketingowych.

Badanie rynku:

• Dostosowywanie strategii i planów marketingowych do badań konsumenckich, z uwzględnieniem rocznych badań marki,

• Prowadzenie badań w celu wspierania inicjatyw biznesowych,

• Śledzenie zachowania klientów.

Digital Marketing:

• Zapewnienie zgodności strategii marketingowych i digitalowych ze strategiami, zasadami i wytycznymi Grupy Vue,

• Nadzór nad działaniami marki w social media,

• Śledzenie i reagowanie na trendy konsumenckie w zakresie digital,

• Nadzorowanie współpracy z lokalnymi partnerami biznesowymi (np. Movio, Google, Facebook).

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 6 lat doświadczenia w marketingu on-line i off-line,

  • Posiadasz doświadczenie w pracy „po stronie klienta”,

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Znasz bardzo dobrze język angielski,

  • Kochasz kino :)

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Ciekawy pakiet benefitów: bilety do kina, opiekę medyczną, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie,

  • Dogodną lokalizację (metro Świętokrzyska).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Multikino S. A. jest pierwszym operatorem w Polsce, który w 1998 roku uruchomił kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu wyznaczamy najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Oferujemy największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, koncerty, maratony, transmisje sportowe, opery HD i bloki tematyczne. Od 2013 roku należymy do Grupy VUE Entertainment – lidera na europejskim rynku kinowym, znanego ze stosowania zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy