Oferta pracy

Kierownik Działu Marketingu

Klient Pracuj.pl

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie budżetem marketingowym,

  • opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej,

  • przygotowanie i implementacja kampanii wizerunkowych i promocyjnych,

  • analiza efektywności prowadzonych działań,

  • koordynacja działań z zakresu PR,

  • zarządzanie zespołem,

  • współpraca z agencjami oraz podwykonawcami zewnętrznymi,

  • współpraca z innymi działami w firmie,

  • obserwacja otoczenia rynkowego w zakresie działań marketingowych,

  • dostarczanie innowacyjnych rozwiązań mających na celu wzmocnienie marki na rynku,

  • współtworzenie wydarzeń eventowych (targi międzynarodowe, konferencje).

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w dziedzinie zarządzania marketingiem, budowania marki,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • znajomość zagadnień marketingowych (ATL i BTL),

  • doświadczenie we wdrażaniu strategii marketingowej oraz działań wspierających sprzedaż,

  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

  • kreatywność i otwartość na działania niestandardowe,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,

  • samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa,

  • terminowość i zorientowanie na cel.

To oferujemy

  • interesującą pracę w polskiej, stabilnej firmie z dużym potencjałem rozwojowym w środowisku międzynarodowym,

  • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków,

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość kreowania własnych rozwiązań,

  • możliwość realnego wpływu na kierunek rozwoju firmy,

  • współpracę z zespołem ekspertów,

  • udział w targach i imprezach branżowych,

  • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom,

  • przyjazne środowisko i atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników