Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu Mechanicznego

Klient Pracuj.plO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Ukończone studia inżynierskie lub magisterskie w obszarze: mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki, automatyki i robotyki, lub pokrewnym.
  • Podstawowa wiedza na temat systemów informatycznych.
  • Znajomość automatyki, robotyki, pneumatyki, hydrauliki i mechaniki.
  • Znajomość j. angielskiego (znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, mile widziana znajomość języka niemieckiego).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Działu Konstrukcyjnego (zespół 20 osób w tym konstruktorzy, monterzy, mechanicy min. 5 lat ).
  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora min 8 lat.
  • Projektowanie linii produkcyjnych, pakujących i innych dla różnych branż przemysłowych (spożywczy, samochodowy, ciężki, chemiczny i inne) wraz z obliczeniami wytrzymałościowymi konstrukcji i elementów.
  • Umiejętność współpracy w interdyscyplinarnych zespołach projektowych ( konstruktorzy, automatycy, robotycy i elektrycy )
  • Praktyczna znajomość programów CAD (Solid Works, Auto CAD, Solid Edge), oraz pakietu Office.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu wycen, kosztorysów i zarządzaniu budżetem.
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów.
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne.
  • Dobre umiejętności negocjacyjne oraz doświadczenie w kontaktach z klientem.
  • Zdolność podejmowania samodzielnych decyzji.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.
  • Dyspozycyjność do wyjazdów na delegacje (krajowe i zagraniczne).

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat.
  • Ciekawą pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wyposażenie w profesjonalne narzędzia pracy.
  • Zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży.
  • Bardzo dobre warunki finansowe.

Kierownik Działu Mechanicznego, małopolskie