Oferta pracy

Kierownik Działu Merchandisingu

OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o.

Warszawa

Kierownik Działu MerchandisinguNumer ref.: Centrala OBI, Al. Krakowska 102

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie działem Merchandisingu
  • kreowanie i budowa konceptów asortymentowych (ekspozycja towaru w markecie jaką widzi klient) we współpracy z Pionem Category Managmentu, Operacji i Formatu.
  • zarządzanie laboratorium gdzie budowane są koncepty asortymentowe
  • tworzenie dokumentacji i komunikacja zbudowanych konceptów do marketów
  • przygotowanie i wdrożenie materiałów POS ułatwiających nawigację i zakupy klienta w markecie
  • opracowanie i wdrożenie w marketach wyglądu i formatu etykiet i plakatów cenowych
  • opracowywanie konceptów w Spaceman
  • nadzorowanie i wspieranie codziennej pracy przy aktualizacji konceptów
  • współpraca z działem Supply Chain w celu optymalizacji parametrów potrzebnych do odpowiedniej pracy z zapasem w marketach
  • współpraca nad procesami pozwalającymi poprawę wydajności z powierzchni sprzedaży
  • współpraca międzynarodowa w zakresie Merchandisingu w ramach Grupy OBI
  • zarządzanie zespołem

Jesteś idealną osobą na to stanowisko, jeśli:

  • umiesz spojrzeć na market DIY oczami Klienta i stworzyć tam miejsce gdzie łatwo i przyjemnie można zrobić zakupy
  • potrafisz efektywnie zarządzać Zespołem
  • jesteś osobą zorientowaną na realizację celów
  • potrafisz wprowadzać zmiany i nie boisz się nowych wyzwań
  • jesteś osobą elastyczną i umiesz współpracować w dążeniu do osiągnięcia celu
  • masz doświadczenie pracy w dziale Merchandisingu
  • masz doświadczenie w pracy ze Spacemanem
  • potrafisz efektywnie współpracować na poziomie międzynarodowym
  • znasz język angielski na poziomie zaawansowany

Oferujemy:

  • Samochód służbowy
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i udziału we wdrażaniu ciekawych projektów
  • Pakiet socjalny, min. opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport
  • Dobrą atmosferę pracy
Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą pracy OBI i spełniają powyższe wymagania, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Prosimy o zamieszczenie poniższej zgody w CV. ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję, do wiadomości, że podanie moich danych jest dobrowolne.”. Informujemy, że dane osobowe są zbierane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych w ciągu najbliższych 12 miesięcy i w tym celu włączone zostaną do zbioru danych kandydatów do pracy.

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy