Oferta pracy

Kierownik Działu Montażu

Planika Sp. z o.o.O firmie

Planika Sp. z o.o.

Bydgoskich Przemysłowców 10

Bydgoszcz

Planika tworzy piękny i ekologiczny ogień, który dostarcza w postaci kominków na etanol i gaz. Nieprzerwanie inwestujemy w badania i rozwój naszych technologii. Od lat nasze produkty inspirują architektów, designerów i inwestorów na całym świecie.

Praca u nas to szansa na dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii oraz ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w unikalnych projektach międzynarodowych.

W związku z intensywnym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Park Przemysłowy

Zakres obowiązków:

  • Zatrudnianie i zarządzanie zespołem 12 osób
  • Planowanie i rozliczanie zadań na gniazda produkcyjne
  • Rozliczanie wykonawcze
  • Weryfikacja czasów operacji
  • Doskonalenie ergonomii i logistyki
  • Tworzenie zasad 5S
  • Pozytywne motywowanie
  • Praca w systemie ERP

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zarządzaniu małej i/lub średniej wielkości zespołem produkcyjnym
  • Umiejętność planowania i organizowania produkcji
  • Orientacja na cel oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość metod 5S
  • Dobrej znajomości excela

Oferujemy Ci:

  • Pracę pełną wyzwań w przyjaznym, zaangażowanym zespole
  • Realny wpływ na działania firmy
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Wspieranie rozwoju osobistego
  • Partnerskie stosunki i luźną atmosferę
  • Szkolenia

Ogłoszenie archiwalne