Oferta pracy

Kierownik Działu Montażu Elektrycznego i Mechanicznego

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • Brzesko

    Brzesko, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w branżach: elektrotechnika, automatyka i robotyka, dynamicznie rozwijającej się firmy znanej na rynku krajowym i międzynarodowym, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Kierownik Działu Montażu Elektrycznego i Mechanicznego

Miejsce pracy: okolice Tarnowa

Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują:

• pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona

• odpowiedzi na pytania pojawiające się w procesie rekrutacyjnym

• dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zaaplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i planowanie pracy podległego zespołu

  • Odpowiedzialność za motywowanie zespołu i rozwój kompetencji pracowników

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją projektów

  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie oceny realizacji zlecenia

  • Udział w postępowaniach reklamacyjnych i analiza ich przyczyn

  • Dbanie o pozytywne relacje z klientami firmy

  • Nadzór nad terminowością i budżetem (kontrola i optymalizacja kosztów)

  • Wszelkie działania mające na celu usprawnienia pracy

  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w pokrewnej branży

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Uprawnienia SEP

  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność zarządzania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (średnio 1 raz w miesiącu)

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Premia roczna uzależniona od wyników

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Samochód służbowy

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Regularne szkolenia, dopasowane do potrzeb pracowników

  • Dofinansowanie pakietu MultiSport

  • Pracę w nowoczesnej firmie działającej na rynku międzynarodowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Anna Rojewska tel.: 537 173 333

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy