Logo Pracuj.pl

Kierownik działu montażu podzespołów urządzeń przemysłowych

PID Polska Sp z o.o.O firmie

  • Mińsk Mazowiecki
    Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie działem budowy podzespołów przemysłowych detektorów rentgenowskich
  • Zarządzanie pracą techników montażu w obszarze mechaniki, elektryki i elektroniki
  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • Pilnowanie harmonogramów działu montażu
  • Współpraca w zakresie logistyki materiałów i monitorowanie dostaw
  • Nadzór i prowadzenie kontroli jakości procesu montażu z monitorowaniem zgodności z dokumentacją techniczną
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy (konstrukcyjny, techniczny, automatyki, aplikacji, handlowy)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn lub pokrewne)
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku technicznym
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie zajmującej się budową podzespołów / maszyn
  • Minimum podstawowa znajomość programów CAD/CAM
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne - komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole
  • Dyscyplina pracy, zaangażowanie, terminowość i nastawienie na realizację celów
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ambitną pracę przy budowie urządzeń z zakresu wysokich technologii
  • Interesującą pracę w Centrum Badawczo-Rozwojowym w Stojadłach/Mińsk Mazowiecki
  • Możliwość budowania i zarządzania zespołem
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i świadczenia socjalne

PID Polska Sp z o.o.

PID Polska jest liderem rynku detektorów rentgenowskich dla branży spożywczej w Polsce. Posiada ponad 50% krajowego rynku oferując swoje usługi największym markom branży FMCG.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kierownik działu montażu podzespołów urządzeń przemysłowych, Mińsk Mazowiecki