Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu montażu podzespołów urządzeń przemysłowych

PID Polska Sp z o.o.

Kołbielska 4

Stojadła (pow. miński)

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie działem budowy podzespołów przemysłowych detektorów rentgenowskich

  • Zarządzanie pracą techników montażu w obszarze mechaniki, elektryki i elektroniki

  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej

  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych

  • Pilnowanie harmonogramów działu montażu

  • Współpraca w zakresie logistyki materiałów i monitorowanie dostaw

  • Nadzór i prowadzenie kontroli jakości procesu montażu z monitorowaniem zgodności z dokumentacją techniczną

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy (konstrukcyjny, techniczny, automatyki, aplikacji, handlowy)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn lub pokrewne)

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku technicznym

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie zajmującej się budową podzespołów / maszyn

  • Minimum podstawowa znajomość programów CAD/CAM

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne - komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

  • Dyscyplina pracy, zaangażowanie, terminowość i nastawienie na realizację celów

  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ambitną pracę przy budowie urządzeń z zakresu wysokich technologii

  • Interesującą pracę w Centrum Badawczo-Rozwojowym w Stojadłach/Mińsk Mazowiecki

  • Możliwość budowania i zarządzania zespołem

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i świadczenia socjalne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

PID Polska jest liderem rynku detektorów rentgenowskich dla branży spożywczej w Polsce. Posiada ponad 50% krajowego rynku oferując swoje usługi największym markom branży FMCG.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.