Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu narzędziowni

Halfen Produkcja Sp. z o.o.O firmie

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja narzędzi i oprzyrządowania

  • Optymalizacja realizacji planu produkcyjnego zleceń narzędziowych

  • Planowanie i koordynowanie zadań wydziału związanych z naprawą, konserwacją, przeglądami, regeneracją i usuwaniem awarii narzędzi i oprzyrządowania

  • Sprawowanie nadzoru nad konserwacją, przeglądami i naprawami narzędzi wykonywanymi przez firmy zewnętrzne oraz wydziały produkcyjne

  • Dbałość o właściwy stan techniczny maszyn i urządzeń będących na wyposażeniu narzędziowni

  • Nadzór nad przygotowywaniem i realizacją procesu technologicznego produkcji, regeneracji i napraw części zamiennych

  • Analizowanie bieżącego obciążenia warsztatu narzędziowni i jego balans z wykorzystaniem dostawców zewnętrznych

  • Kontrola właściwego wykorzystania materiałów do produkcji narzędzi

  • Prowadzenie, archiwizowanie i aktualizowanie dokumentacji eksploatacyjnej narzędzi i oprzyrządowania

  • Zarządzanie miernikami kluczowymi w celu uzyskania efektywności działania narzędziowni

  • Nadzór nad wypożyczalnią narzędzi

  • Prowadzenie ewidencji narzędzi

  • Zarządzanie budżetem w zakresie działalności działu

  • Zarządzanie zespołem pracowników, wsparcie w bieżącej pracy,

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur i standardów obowiązujących w zakładzie

  • Inicjowanie i wdrażanie działań doskonalących w podległym obszarze

  • Współpraca z działami produkcji i jakości

Nasze wymagania

  • Min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Min wykształcenie średnie techniczne

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość programów CAD i CAM

  • Mile widziana znajomość obsługi przyrządów pomiarowych, tokarek, frezarek

  • Mile widziana znajomość programowania maszyn CNC

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Zdolności przywódcze

  • Umiejętność planowania i organizacja pracy podległych pracowników

  • Odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa do rozwiązywania problemów w ramach swoich obowiązków

  • Dokładność, skrupulatność, uczciwość

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Halfen Produkcja Sp. z o.o.

Leviat, firma należąca do CRH, jest światowym liderem branży budowlanej w technologiach łączenia, mocowania, podnoszenia i kotwienia. Innowacyjne rozwiązania oferowane przez Leviat mają zastosowanie zarówno w obszarach mieszkaniowych, jak i infrastrukturalnych. Umożliwiają one naszym Klientom budować lepiej, solidniej, bezpieczniej i szybciej. Leviat zatrudnia prawie 3000 osób w 60 lokalizacjach na całym świecie. Zestaw zaufanych marek produktów Leviat obejmuje HALFEN, Ancon oraz Plaka.

Przewiń do profilu firmy