Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu

WorkProfi

  • Monachium, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracowników oraz przejmowanie odpowiedzialności za realizację oraz analizę codziennych celów

  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo, porządek oraz czystość w miejscu pracy

  • Organizacja, optymalizacja i kontrola wszystkich aspektów kompletacji, w tym kompletacji, transportu wewnętrznego i pakowania artykułów spożywczych

  • Aktywne wspieranie oraz wdrażanie procesów magazynowo- logistycznych oraz przyczynianie się do ich optymalizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • biznesowa znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

  • kontrola i odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie systemu HACCP

  • umiejętności rozwiązywania problemów i sprawnego podejmowania decyzji

  • doświadczenie w skutecznym zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, umiejętności i wyników

  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych

  • pracę w firmie z dynamicznym rozwojem,

  • dużą swobodę w działaniu

WorkProfi

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) dla niemieckiego klienta poszukuje managera logistyki do magazynu z artykułami spożywczymi.

Przewiń do profilu firmy