Oferta pracy

Kierownik Działu Nieruchomości i Ekspansji

ALDI Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Odpowiedzialny i świadomy pracodawca, bogata historia tworzona nieprzerwanie od 1914 roku, zgrany zespół i nieustanna chęć rozwoju. To właśnie my – ALDI, twórca formatu dyskontu, który w Polsce posiada ponad 160 sklepów i ciągle otwiera nowe!

Jeżeli chcesz być częścią naszego zespołu i wspólnie z działem Nieruchomości i Ekspansji rozwijać ALDI w Polsce – aplikuj na stanowisko: Kierownika Działu Nieruchomości i Ekspansji

Twoje zadania

  • Koordynacja pracy podległego biura ekspansji.
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowniczym.
  • Pozyskiwanie nowych lokalizacji oraz określanie alternatywnych nieruchomości.
  • Analiza rynku nieruchomości po kątem wyszukiwania lokalizacji.
  • Negocjacje warunków finansowych dla umów najmu oraz zakupu nieruchomości.
  • Monitoring prowadzonych projektów oraz nadzór nad procesami przygotowania inwestycji.
  • Monitoring rynku nieruchomości w podległym rejonie.
  • Uzyskiwanie decyzji oraz zezwoleń dla obecnych i przyszłych sklepów.
  • Tworzenie zestawień oraz analiz potencjału rozwoju sieci ALDI.

Nasze oczekiwania

  • 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość  rynku nieruchomości.
  • Znajomość prawa budowlanego.
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe).
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne.
  • Umiejętności interpersonalne.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie B2.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Spotkania integracyjne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zadaniowy czas pracy
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające
    w różnych działach ALDI
  • Praca przy projektach na skalę krajową i międzynarodową

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją
  • Samochód służbowy
  • Telefon służbowy
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Szkolenia językowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Rozmowa rekrutacyjna etap II
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI to ponad 100 lat tradycji i doświadczenia. W grupie ALDI Nord, obecnej w 9 krajach, zatrudnionych jest ok. 60 000 pracowników. Naszym głównym celem jest dbanie o to, aby nasi klienci mogli zrobić kompleksowe zakupy złożone z produktów najwyższej jakości w dobrej cenie. Proste zasady i niezawodność to to, co określa nas w podejściu do klienta oraz pracowników. Rozwijaj z nami ALDI w Polsce!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy