Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Obróbki Skrawaniem

Medos Paweł Buławka sp. k.

  • Chełmno

    Chełmno, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • pełny nadzór nad podległym działem: odpowiedzialność za maszyny (jednowrzecionowe, czterowrzecionowe, wielowrzecionowe tj.: DMG Mori, Chiron, Mazak), proces produkcyjny oraz narzędzia

  • zarządzanie zespołem podległych pracowników oraz monitorowanie ich pracy

  • wsparcie techniczne i kontakt z działem projektowym w celu rozwiązywania zagadnień technologicznych

  • optymalizacja istniejących procesów obróbczych

  • zapewnienie właściwej jakości wytwarzanych produktów

  • monitorowanie i realizacja celów produkcyjnych

  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego

  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży produkcyjnej – warunek konieczny

  • znajomość technologii obróbki metali – głównie obróbka skrawaniem CNC (stal nierdzewna, aluminium, ZnAl) – warunek konieczny

  • poparta doświadczeniem umiejętność zarządzania personelem produkcyjnym

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • zmysł techniczny

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę od pierwszego dnia pracy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z potencjałem

  • wsparcie w pierwszych miesiącach pracy

  • niekorporacyjną atmosferę

  • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • bonus roczny, wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • wyjazdy integracyjne

  • umowę o pracę

  • bonus roczny

Od ponad 27 lat zajmujemy się produkcją akcesoriów do stolarki otworowej. Kierując się pasją i zaangażowaniem stawiamy na ciągły rozwój i samodoskonalenie. Nasz zespół składa się z blisko 600 osób, w którym każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Aktualnie na polskim rynku zaopatrujemy ponad 80% producentów stolarki PCV i Aluminium, a nasze wyroby można znaleźć w ponad 60 krajach na 5 kontynentach.

Przewiń do profilu firmy