Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Obrotu Towarowego

WITKO Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie magazynem odczynników chemicznych i sprzętu laboratoryjnego

  • Nadzór nad prawidłowym dokumentowaniem obrotu towarowego (od przyjęcia do wysyłki)

  • Przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji

  • Dbałość o efektywną współpracę magazynu z innymi działami

  • Przestrzeganie procedur wewnętrznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy i wysokich standardów jakości

  • Identyfikacja potrzeb, opracowanie propozycji usprawnień i procesów optymalizacyjnych w obszarze gospodarki magazynowej oraz aktywny udział w ich wdrażaniu

  • Właściwa organizacja pracy własnej i podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad i standardów magazynowania towarów oraz obiegu dokumentów magazynowych

  • Wiedza z zakresu procesów magazynowania i kompletacji towaru

  • Wysokie zdolności przywódcze, zdecydowanie w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane chemiczne

  • Znajomość MS Office

  • Prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • Znajomość SAP

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Cenne doświadczenie zawodowe i realny wpływ na rozwój firmy

  • Kompleksowy program wdrożeniowy i szkolenia merytoryczne

  • Prywatne ubezpieczenie NW

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ciekawą i wymagającą dużej samodzielności pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

WITKO to czołowy dostawca rozwiązań w zakresie kompleksowego projektowania i wyposażania laboratoriów obecny na rynku od 30 lat. Oferuje najnowszą aparaturę, sprzęt, technologię, serwis i doradztwo. W ofercie posiada 100 000 produktów od ponad 700 dostawców, a także własną markę odczynników ChemSolve. Jest autoryzowanym dystrybutorem produktów marek: J.T.Baker, Radleys oraz Waldner na rynek polski. WITKO jest jedynym kapitałowo polskim udziałowcem międzynarodowej grupy logistycznej Lab Logistics Group. Posiada magazyny: centralny w Meckenheim k/ Bonn oraz buforowy w Łodzi.

Misją firmy jest pomoc w dostosowywaniu polskich laboratoriów do międzynarodowych standardów, a także rozwój polskich placówek badawczych poprzez m.in. wspieranie polskiej nauki i współpracę z uczelniami wyższymi. Jako członek Lions Club Łódź WITKO aktywnie włącza się w pracę na rzecz uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin i domów dziecka.

Laureat licznych nagród, w tym: Skrzydła Biznesu 2011, Gazela Biznesu 2009 i 2014, Gepard Biznesu 2017, Brylant Polskiej Gospodarki 2017. Członek Fundacji Firm Rodzinnych oraz Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych.

Siedziba firmy mieści się w Łodzi.

Więcej na www.witko.com.pl.

Przewiń do profilu firmy