Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Obsługi Inwestycji

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-05-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy dużą polską firmą o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku. Realizujemy inwestycje na terenie całej Polski, w ponad 50 lokalizacjach. Specjalizujemy się w szeroko pojętym budownictwie. W związku z bezustannym rozwojem naszej Firmy poszukujemy chętnych, zaangażowanych i nastawionych
    na osiągnięcie celu osób, które lubią podejmować nowe wyzwania.
    Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Organizowanie pracy działu
    • Nadzór nad przygotowaniem ofert
    • Analiza i sprawdzanie budżetu ofertowego
    • Udział w negocjacjach z Podwykonawcami i Inwestorami
    • Nadzór nad przygotowaniem umów z Podwykonawcami i Inwestorami
    • Nadzór nad rozliczeniami z Podwykonawcami i Inwestorami
    • Nadzór nad zaopatrzeniem, magazynami i transportem
    • Analiza ekonomiczna projektu, planowanie i prognoza wyniku
    • Rozwijanie kompetencji oraz kwalifikacji pracowników
    • Przygotowywanie raportów i analiz
    • Zapewnienie ciągłości produkcji

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe budowlane lub ekonomiczne
    • Bardzo dobra znajomość branży budowlanej
    • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika działu przygotowania/obsługi inwestycji
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami
    • Wiedza z zakresu warunków kontraktowych
    • Znajomość prawa zamówień publicznych, prawa budowlanego
    • Umiejętność identyfikacji ryzyk związanych z realizacją procesu budowlanego
    • Dobra znajomość obsługi programu Norma, MS Project, AutoCAD,
    • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Excel,
    • Bobrze rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji
    • Bardzo dobra organizacja pracy

    OFERUJEMY:

    • Udział w ciekawych projektach
    • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Pakiet socjalny: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dofinansowanie do wyjazdów urlopowych
    • Niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.
    AMW SINEVIA SP. Z O.O.
    ul. Paderewskiego 6, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, tel. +48 22 101 21 00 do 03 wew. 100, 101, fax: +48 22 101 21 04, e-mail: biuro@sinevia.pl
    NIP: 701-03-03-102, REGON: 142989877, KRS: 0000392868, Kapitał Zakładowy 51 347 000.00 zł
    KLAUZULA INFORMACYJNA WS. PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 „Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Europy (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/679 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych” (dalej jako: RODO), spółka AMW Sinevia Sp. z o.o. niniejszym informuje, że:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AMW Sinevia Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. I. Paderewskiego 6, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, KRS: 0000392868;
    2. Inspektorem Ochrony Danych w AMW Sinevia Sp. z o.o. jest Pani Krystyna Antoszkiewicz, e-mail: krystyna.antoszkiewicz@sinevia.pl, tel.: 607 403 670;
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i f), art. 9 ust. 2 lit. b) RODO oraz art. 22 (1) Kodeksu Pracy, w celach związanych z procesem rekrutacji do AMW SINEVIA;
    4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą uprawnione podmioty, które zwrócą się z uzasadnionym wnioskiem o udostępnienie Pani/Pana danych osobowych;
    5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z procesu rekrutacji;
    6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia i bycia zapomnianym po upływie okresu o którym mowa w ust. 5 powyżej, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu;
    7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.
    8. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji prowadzonego przez AMW SINEVIA.
    9. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ani nie będą profilowane.