Oferta pracy

Kierownik Działu Obsługi Klienta (K/M)

Grupa FIEGE Polska

  • Wiejska 2, Mszczonów
    Mszczonów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Wiejska 2

Mszczonów

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz kierować pracą podległego zespołu (zarządzanie grupą pracowników do 10 osób)

  • Zajmiesz się nadzorem nad właściwą realizacją procedur obsługi Klienta,

  • Będziesz odpowiadać za zapewnienie odpowiedniego poziomu komunikacji z Klientem,

  • Zajmiesz się utrzymaniem długofalowych relacji z Klientem,

  • Będziesz przygotowywać raporty dot. działalności Klienta,

  • Zajmiesz się współpracą z innymi jednostkami Spółki,

  • Będziesz sprawować nadzór nad realizacją budżetu w ramach powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wysoka umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi,

  • Mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania logistycznego,

  • Znajomość zasad i procedur funkcjonowania magazynu,

  • Płynna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (min. poziom B2),

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość współpracy z Klientami światowej skali,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Przyjazną atmosferę w ambitnym i wspierającym zespole,

  • Przejrzysty system premiowy uzależniony od wyników pracy,

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy),

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, Multisport, ubezpieczenie grupowe, dodatek urlopowy).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 19 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

W Mszczonowie oferujemy naszym klientom kompletną obsługę łańcucha dostaw z szeroką gamą usług logistycznych. Obejmują one logistykę kontraktową i organizacyjną oraz transport ciężarowy.

Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy?

Przewiń do profilu firmy