Oferta pracy

Kierownik Działu Obsługi Klienta

Klient Pracuj.plO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Klient pracuj.pl - Firma z branży energetycznej poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Nadzorowanie całości procesów związanych z obsługą klienta, w szczególności procesu sprzedaży zgodnie z bieżącą ofertą handlową Spółki;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • Nadzorowanie procesu opracowywania i składania ofert handlowych oraz uczestnictwa
    w przetargach;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Obsługa/rejestracja wpływających zamówień;
  • Wsparcie przy przygotowaniu umów handlowych;
  • Realizacja rocznych oraz wieloletnich planów sprzedaży;
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów, monitorowanie rynku oraz analiza trendów;
  • Przygotowywanie analiz sprzedaży na potrzeby Zarządu;
  • Zarządzanie podległym kilkuosobowym zespołem.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższe;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem sprzedażą;
  • Nastawienie na realizację celów, odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • Zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę  w firmie stwarzającej  możliwości rozwoju zawodowego;
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie  adekwatne do umiejętności
    i zaangażowania;
  • Pracę w zespole profesjonalistów oraz bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Pracę pełną wyzwań, dającą możliwość uczestniczenia w rozwijaniu biznesu;
  • Bogaty pakiet socjalny;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy