Oferta pracy

Kierownik działu obsługi klienta

ASISTWORK Sp. z o.o.

7 0008 500 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołami biura obsługi klienta

  • koordynację pracy podległych zespołów (planowanie działań oraz weryfikacja postępów)

  • utrzymywanie stałych relacji z klientami

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • szkolenie oraz wdrażanie nowych pracowników

  • wykonywanie raportów oraz planowanie działań handlowych

  • udział w targach branżowych

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie jaki kierownik biura sprzedaży, obsługi klienta

  • znajomość procesu sprzedaży w branży przemysłowej, technicznej

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie rozmów biznesowych

Mile widziane

  • znajomość systemów CMR

  • znajomość systemów ERP

To oferujemy

  • elastyczność w wyborze formy zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa B2B

  • stałe wynagrodzenie miesięczne + atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży

  • możliwość współpracy z różnorodną grupą klientów (indywidualni, średnie przedsiębiorstwa, międzynarodowe korporacje)

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00

  • świetne środowisko pracy- przyjazne relacje w zespole, nastawienie na rozwój, współpraca między działami

  • pakiet beneiftów: pywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa

  • wyjazdy i spotkania integracyjne

  • pracę w biurze w centrum Lublina

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • vouchery spa