Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Obsługi Klienta Zagranicznego

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Kierownik
  • 19.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, wiodącego producenta ekskluzywnej stolarki drzwiowej, w związku z dynamicznym rozwojem na rynkach międzynarodowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Miasto: Bielsko-Biała
    Region: śląskie
    KDOKZ/06/DPM/MG

    Obowiązki:

    • Nadzór oraz wsparcie zespołu specjalistów ds. obsługi klienta zagranicznego
    • Motywowanie, wyznaczanie celów
    • Monitorowanie realizacji celów, KPI
    • Wykonywanie zestawień oraz analiz dla Zarządu
    • Nadzorowanie i zapewnienie obsługi Klientów firmy w zakresie spraw sprzedaży zgodnie z obowiązującymi procedurami.
    • Wspieranie Key Account Managerów działających w terenie w zakresie spraw związanych ze sprzedażą i obsługą Klienta (zapytania ofertowe, umowy, kalkulacje, zamówienia, terminy realizacji, reklamacje itp.)
    • Utrzymywanie bieżących kontaktów z obsługiwanymi Klientami
    • Ścisła współpraca z innymi działami łańcucha dostaw (m.in. Logistyka, Zakupy,)
    • Monitorowanie satysfakcji Klienta
    • Prognozowanie rozwoju sprzedaży według produktów i Klientów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze customer service / sprzedaży
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • Umiejętność zarządzania zespołem
    • Gotowość do pracy w międzynarodowym, dynamicznym środowisku

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
    • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe
    • Praca w międzynarodowym środowisku
    • Współpracę z zespołem wysokiej klasy specjalistów w renomowanej firmie
    • Możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Sun Sun

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DPM z siedzibą w Katowicach."