Oferta pracy

Kierownik Działu Obsługi Pacjenta

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • Uczniowska 16, Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

LUX MED Sp. z o.o.

Uczniowska 16

Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad obsługą Pacjentów i właściwym wykonywaniem obowiązków przez pracowników działu zgodnie procedurami i standardami jakości obsługi Pacjenta.

  • Nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą z Działu Obsługi Pacjenta.

  • Dążenie do osiągania jak najwyższych wyników NPS Działu Obsługi Pacjenta.

  • Organizacja obsługi w języku angielskim dla Pacjentów obcojęzycznych.

  • Organizacja obsługi Pacjentów Premium zgodnie z procedurą.

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z obsługą Pacjentów.

  • Dbałość o rozwój i kwalifikacje zespołu zgodnie z przyjętymi ścieżkami rozwoju.

  • Zapewnienie efektywność pracy zespołu w ramach posiadanych zasobów (grafiki, urlopy, szybkość, poprawność).

  • Zarządzanie procesem reklamacji w Centrum Medycznym.

Nasze wymagania

  • Min. 4-letnie doświadczenie w obsłudze klienta, w tym. min. roczne na stanowisku koordynatora lub kierownika.

  • Dobra znajomość obsługi komputera – MS Office.

  • Silna motywacja, samodzielność, umiejętność organizacji i planowania własnego czasu pracy, jak i pracy podległego zespołu.

  • Umiejętność skutecznego i samodzielnego działania pod presją czasu, w warunkach stresowych, w środowisku o dużej dynamice zmian.

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności prezentacji, argumentacji oraz umiejętności interpersonalne.

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi