Ta oferta pracy jest nieaktualna od 192 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik działu obsługi reklamacji i serwisu

  • Jordanów, Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 15.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Valvex S.A. jeden z największych, najbardziej cenionych w kraju i zagranicą producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    Kierownik działu obsługi reklamacji
    i serwisu
    Miejsce pracy: Jordanów (pow. suski)

    ZADANIA STOJĄCE PRZED KANDYDATEM TO:

    • Zarządzanie procesem obsługi reklamacji i serwisu,
    • Zapewnienie terminowości, kompleksowości obsługi oraz interpretacja zasadności reklamacji,
    • Kontakt z klientem w zakresie obsługi posprzedażowej, instalacji i reklamacji – zarówno w kraju, jak i za granicą.
    • Zarządzanie podległym zespołem i współpraca z działami przedsiębiorstwa w zakresie optymalnej realizacji procesów reklamacyjnych,
    • Optymalizacja procesów i kosztów reklamacyjnych oraz serwisowych,
    • Analiza procesów oraz raportowanie danych związanych z serwisem i reklamacją.

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie techniczne, kierunkowe, optymalnie wyższe, także profil: zarządzanie produkcją,
    • Wykształcenie techniczne z zakresu obróbki metali, hydrauliki, obróbki skrawaniem, mechaniki – optymalnie wyższe politechniczne
    • Min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze reklamacji w branży produkcyjnej lub pokrewnej,
    • Znajomość rysunku technicznego,
    • Znajomość testów funkcjonalnych,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w obszarach słownictwa technicznego, branżowego,
    • Ukierunkowanie na cel, samodzielność, praca pod presją czasu.

    OFERUJEMY:

    • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
    • Atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, umiejętności i efektywności osobistej,
    • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
    • Pracę w zespole nastawionym współpracę, otwartość i ukierunkowanie na sukces

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV pod nazwą Nazwisko_Imię (np. Nowak_Jan.doc) z wpisaną w temacie nazwą stanowiska za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

    Więcej informacji o firmie www.valvex.com

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".