Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Obsługi Technicznej

HOTEL SENATOR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Wyzwolenia 35, Dźwirzyno (pow. kołobrzeski)
    Dźwirzyno (pow. kołobrzeski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wyzwolenia 35

Dźwirzyno (pow. kołobrzeski)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór nad sprawnością oraz zapewnienie poprawnego działania instalacji technicznych hotelu

  • Koordynacja realizacji bieżących zadań Działu Obsługi Technicznej wynikających z funkcjonowania hotelu

  • Dbałość o stan techniczny i sprawność eksploatacyjną urządzeń technicznych w hotelu

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach systematycznej realizacji umów serwisowych Prowadzenie wymaganej przepisami dokumentacji stanu technicznego budynku hotelu w tym p-poż, U.D.T.

  • Koordynacja zakupu materiałów eksploatacyjnych, sprzętu i usług zewnętrznych Współpraca z klientem wewnętrznym – działami operacyjnymi Hotelu

  • Efektywne zarządzanie podległym działem

  • Optymalizacja kosztów funkcjonowania obiektu w tym wdrażanie usprawnień podnoszących efektywność pracy urządzeń oraz procesów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowego z zakresu budownictwa, elektryki lub elektroniki

  • Praktyczna znajomość zasad mechaniki, hydrauliki i elektryki

  • Podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera i urządzeń informatycznych

  • Znajomość programów Microsoft Office

  • Chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, dokładności, rzetelności, sumienności.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dodatkowe benefity w postaci nieodpłatnego korzystania z kompleksu saun, basenów, siłowni oraz zniżek na zabiegi wellness i gastronomię,

  • zniżki na pobyty w hotelach należących do grupy Hotele Nadmorskie.

O nas

Hotel Senator**** jest obiektem należącym do Grupy Hoteli Nadmorskich.

Hotel posiada łącznie 257 pokoi.