Oferta pracy

Kierownik Działu Obsługi w Biurze Ubezpieczeń Grupowych

Grupa ERGO HestiaO firmie

Grupa ERGO Hestia

Hestii 1

Sopot

Główne zadania na stanowisku:

  • skuteczne zarządzanie zespołem pracowników odpowiedzialnych za proces obsługi polis grupowych,
  • planowanie zadań, nadzorowanie postępów oraz raportowanie zarządcze wyników pracy zespołu,
  • stałe dążenie do podnoszenia wyników i jakości obsługiwanych procesów,
  • współpraca w ramach biura i organizacji w celu realizacji zadań bieżących i projektów strategicznych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowanie kierunku: Zarządzanie, Ekonomia lub pokrewne),
  • doświadczenia w kierowaniu zespołami, mile widziane w dużych strukturach korporacyjnych,
  • silnej motywacji do realizacji wytyczonych celów,
  • zdolności interpersonalnych oraz umiejętności delegowania zadań,
  • innowacyjnego podejścia do zarządzania procesami,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • doświadczenia w prowadzeniu rozmów, spotkań biznesowych na różnym szczeblu w organizacji.

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej wiceliderem rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji i branży,
  • umowę o pracę,
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • narzędzia niezbędne do realizacji celów,
  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,
  • bogaty pakiet benefitów związanych ze zdrowiem, sportem oraz czasem wolnym – po szczegóły zapraszamy tutaj.
Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w przycisk "aplikuj".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy