Oferta pracy

Kierownik Działu Ofertowania - Tendering Manager

HR Design Group

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, cenionego generalnego wykonawcy zajmującego się projektami na rynku nieruchomości komercyjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Kierownik/a Działu Ofertowania, która będzie tworzyć i odpowiadać za ww. obszar w firmie.

Spółka dedykowana była głównie do realizacji generalnego wykonawstwa obiektów handlowych, jednak w związku z dynamicznym rozwojem zarząd firmy zdecydował się na wejście na rynek z szerszą ofertą wykonawstwa dla różnych komercyjnych projektów.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem oraz nadzór nad przygotowywaniem ofert, weryfikacja przygotowanych materiałów, jak również samodzielne przygotowywanie ofert,

  • koordynowanie przedmiarów robót, tworzenie haromonogramów,

  • aktywne poszukiwanie zapytań ofertowych z rynku,

  • tworzenie i aktualizowanie bazy danych: podwykonawców i dostawców usług i materiałów, aktualnych cen, ciągłe poszukiwanie nowych dostawców,

  • współpraca z osobami odpowiedzialnymi za dobór podwykonawców,

  • tworzenie atrakcyjnych ofert z uwzględnieniem propozycji optymalizacji, jak również potencjalnych korzyści z wprowadzenia ww. rozwiązań.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie kierunkowe – inżynier budownictwa,

  • doświadczenie w tworzeniu ofert na generalne wykonawstwo minimum 2 lata,

  • doświadczenie w tworzeniu przedmiarów robót oraz tworzeniu harmonogramów,

  • umiejętność nawiązywania i budowania efektywnych relacji z zespołem, klientami, podwykonawcami,

  • bardzo dobra znajomość posługiwania się MS Excel oraz innymi narzędziami pakietu MS Office,

  • komunikatywność, empatia, umiejętność szybkiego reagowania,

  • j. angielski – jego znajomość będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B – zależnie od preferencji kandydata/ki,

  • pracę przy ciekawych projektach wykonawstwa, zarządzanie zespołem,

  • kartę multisport,

  • opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie,

  • narzędzia pracy (telefon, komputer).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin